tel. kom. +48 537 944 445

Zespół

Edyta Świderska od 2010 r. jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej w Szczecinie, a od 2014 r. prowadzi indywidualną praktykę adwokacką.

Specjalizuje się ona w prawie rodzinnym: sprawach o rozwód, kontakty z dzieckiem, w tym sprawach majątkowych: o alimenty, o podział majątku wspólnego, a także prawie cywilnym: sprawach o zapłatę, odszkodowawczych, kredytów frankowych.

Edyta Świderska jest nadto mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie, ze specjalizają w mediacjach rodzinnych, gospodarczych i cywilnych. 

Adwokat Edyta Świderska prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci.

 

 

 

 

 

Adwokat Marta Otto LL.M. ukończyła wydział prawa oraz Studium Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na Uniwerytecie Bayreuth w Niemczech studiowała w ramach programu Ersamus oraz ukończyła studia magisterskie z zakresu prawa niemieckiego uzyskując tytuł magistra prawa niemieckiego (LL.M.). Aplikację adwokacką odbyła w Warszawskiej Izbie Adwokackiej. Od roku 2006 zdobywała doświadczenie zawodowe pracując w międzynarodowych kancelariach prawnych w Poznaniu i Warszawie. Adwokat Marta Otto kompleksowo doradza i reprezentuje Klientów w języku polskim, angielskim i niemieckim. Specjalizuje się w ponadgranicznej i wielojęzycznej obsłudze prawnej.

 

 

 

 

 Kontakt (także w języku niemieckim i angielskim)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Otto

ul. Kaszubska 4/3, 70-403 Szczecin

Tel. PL +48 691 657 693

Tel. DE +49 179 435 9589

e-mail: marta_otto@o2.pl

www.adwokat-otto.eu